Yekta Davetiye bir Çevren Matbaa kuruluşudur, yıllardır bu alanda hizmet vermekteyiz, yılların verdiği tecrübemiz ile davetiye siparişi veren müşterilerimize ekonomik ve kaliteli bir hizmet vermek amacı ile Yekta Davetiye olarak buradayız. Hizmetlerini online ve mağaza üzerinden veren firmamız davetiye siparişlerinizi kısa zamanda sizlere teslim etmektedir.

Hayatınızın en güzel ve en özel gününüz de davetiyenizin benzersiz olması bilinci ile hareket eden firmamız %100 müşteri memnuniyeti önceliği ile hareket etmektedir. Yıllardır bizde, binlerce çiftimizin en özel gününde onların davetlerine çağrı yaptıkları davetiyeleri titizlik ile hazırlanmanın gururunu yaşıyoruz.

Davetiye üretiminin aşamalarını kendi matbaasında yapan firmamız, müşterilerimizim bizimle temasa geçtiği ilk andan, tasarım ve düzenleme süreci ve baskı aşamalarına kadar titizlik ve tam bir ekip çalışması ile çalışmaktadır. Müşterilerimizin siparişlerini mesai saatleri içinde en kısa sürede yanıtlayan firmamız baskı işlemlerini de birkaç gün içinde tamamlamaktadır.

Sipariş sürecinde müşterilerimizle birlikte yanlış anlaşılmaya mahal verebilecek tüm hususları ortadan kaldırmak için firmamız görüşmelerinde öncelikle yazılı iletişimi tercih etmektedir.

Hayatınızın en özel gününde mutluluğunuza eşlik edebilmenin coşkusu ile ömrünüzün her gününün ilk günkü sıcaklık ve heyecan ile geçmesiniz temenni ediyoruz.